Kdo jsme?

Společnost transformovaná z občanského sdružení Člověk člověku nabízí:

  • péči o rodiny
  • osobní růst
  • prevenci sociálně rizikových jevů
  • vzdělávání

IČ 693 469 17

KONTAKTY

Napište nám

 

Aktuality

Provoz v období karantény

Vzhledem k současným preventivním opatřením vůči COVID-19 terapeutky Triadis, o. p. s. až do odvolání poskytují terapeutické konzultace pouze po telefonu, a to po předchozí domluvě. 

Mgr. Iva Rainerová – tel. 775 114 655

Mgr. Pavlína Schejbalová – tel. 732 581 750

Děkujeme za pochopení. 

Terapeutky Triadis, o. p. s. nyní najdete na nové adrese!

Mgr. Iva Rainerová - Centrum R.M.A., Dukelských hrdinů 17, Praha 7

Mgr. Pavlína Schejbalová - Centrum R.M.A., Dukelských hrdinů 17, Praha 7

 

 

Stěhování Triadis, o. p. s.

Triadis o.p.s. k 31. 3. 2019 ukončil svoji činnost na adrese Děkanská vinice I č. 16.  Sídlo Triadis, o. p. s. (korespondenční adresa) je od 1. 4. 2019 na adrese Krkonošská 1557/8, 120 00 Praha 2Terapie však probíhají v prostorách Centra R.M.A., Dukelských hrdinů 17Praha 7.  

 

Ženská skupina

Cílem ženské skupiny je objevování, poznávání a přijetí vlastních vnitřních částí (zdrojů).

Chceme podpořit plnější rozvoj ženskosti každé z nás a spojení se svou láskyplnou ženskou částí. Připomenout si  důležitost  respektu k hranicím ženy (člověka), prožít hlubší spojení  se svým Já, se svojí ženskou i mužskou energií, poznat nové možnosti  spojení se svými zdroji, rozvinout zdravý vztah k sobě i k druhým, posílit vnitřní harmonii a celistvost, upevňovat tělesné i duševní zdraví, podpořit vnitřní svobodu a radost ze života. To vše formou zážitkovou, která vychází z Modelu růstu Virginie Satirové – v práci budeme využívat sochání (práce s tělem), meditace, vizualizace…

Skupina bude uzavřená a bude probíhat v přátelské atmosféře a bezpečí, které bude aktivovat tvořivé a růstové poznávání. 

Lektorský tým ve složení Mgr. Iva Rainerová a Mgr. Pavlína Schejbalová Vás zve k pozoruhodným lidským potkáváním a zážitkům při osobním poznávání a růstu.

V programu budeme vycházet z témat: vnitřní žena; křehkost a síla ženy; její vnitřní krása; ženská role a pravidla; bezpečné zacházení s emocemi; princ a muž v životě ženy; blízkost a sexualita; jazyky lásky, jejich srozumitelnost a přijetí; ztráta a smrt; návrat k sobě samé; přijetí své ženské jedinečnosti.

Počet setkání skupiny bude celkem 8, z toho 4 páteční a 4 sobotní.

Skupina bude otevřena na jaře 2020. 

 

Místo konání: Státní zdravotní ústav, Šrobárova 48, Praha 10

 

Cena je 4 500 Kč při 8 přihlášených, 3 600 Kč při 10 přihlášených

 

V případě Vašeho zájmu posílejte přihlášky na kontaktdaso.servis@gmail.com

 

 

 

Dokumenty ke stažení