Kdo jsme?

Společnost transformovaná z občanského sdružení Člověk člověku nabízí:

  • péči o rodiny
  • osobní růst
  • prevenci sociálně rizikových jevů
  • vzdělávání

IČ 693 469 17

KONTAKTY

Napište nám

 

Aktuality

Stěhování Triadis, o. p. s.

Triadis o.p.s. k 31. 3. 2019 ukončil svoji činnost na adrese Děkanská vinice I č. 16.  Sídlo Triadis, o. p. s. (korespondenční adresa) je od 1. 4. 2019 na adrese Krkonošská 1557/8, 120 00 Praha 2Terapie však probíhají v prostorách Centra R.M.A., Dukelských hrdinů 17Praha 7.  

 

Děkujeme za Vaši podporu!

Nyní nás můžete podpořit při Vašich nákupech přes internet. A nebude Vás to stát ani korunu!
Nakupujte přes GIVT.cz třeba na MALL.CZ, tchibo.cz, zoot.cz, kasa.cz nebo damejidlo.cz a část z Vaší útraty půjde na podporu naší organizace.

Večírek částí Jany C.

Večírek částí je proces, kdy se člověk seznamuje se svými částmi, aby je pochopil, přijal a naučil se je využívat harmonickým a celistvým způsobem. Všichni máme v sobě velké množství částí (humor, pečující část, atd.) a každá část očekává, že se naplní. Naše části spolu různě spolupracují, některé jsou spolu v pohodě, podporují se, ale některé spolu těžko vycházejí, mohou se tlumit, nebo spolu bojovat. K některým částem máme blízko, rádi bychom je posílili, některé nám nevyhovují a rádi bychom je transformovali. Některé části spí a my je můžeme při procesu probudit.  Některé spolu bojují a ubírají nám energii. Cílem večírku částí je podpořit celistvost naší osobnosti, uznat všechny své  části a  přijmout je. Jednotlivé části mohou tak najít způsob užitečné spolupráce, mohou se začít vzájemně podporovat, respektovat se a pomáhat si. Naše životní síla se tím probouzí. Uvědomíme si své vnitřní bohatství a naše jedinečnost může vést k novému zacházení sama se sebou, ke kongruenci.

Termín: sobota 12. června 2021 od 9 do 13 hodin 

Místo konání: Krásova 3, Praha 3 

Cena: 900 Kč

Lektorky: Iva Rainerová, Martina Šotková, Helena Závišková 

 

Přihlášky ke stažení zde

Přihlášky přijímáme do naplnění kapacity semináře.  Vyplněnou přihlášku zašlete na adresu dasoservis@gmail.com. 

Jakmile obdržíme Vaši přihlášku, zašleme Vám fakturu na úhradu Vaší platby. Seminář se hradí převodem na č.ú. 210159837/2010.