Kdo jsme?

Společnost transformovaná z občanského sdružení Člověk člověku nabízí:

  • péči o rodiny
  • osobní růst
  • prevenci sociálně rizikových jevů
  • vzdělávání

IČ 693 469 17

KONTAKTY

Napište nám

 

Aktuality

Stěhování Triadis, o. p. s.

Triadis o.p.s. k 31. 3. 2019 ukončil svoji činnost na adrese Děkanská vinice I č. 16.  Sídlo Triadis, o. p. s. (korespondenční adresa) je od 1. 4. 2019 na adrese Krkonošská 1557/8, 120 00 Praha 2Terapie však probíhají v prostorách Centra R.M.A., Dukelských hrdinů 17Praha 7.  

 

Děkujeme za Vaši podporu!

Nyní nás můžete podpořit při Vašich nákupech přes internet. A nebude Vás to stát ani korunu!
Nakupujte přes GIVT.cz třeba na MALL.CZ, tchibo.cz, zoot.cz, kasa.cz nebo damejidlo.cz a část z Vaší útraty půjde na podporu naší organizace.

Řekni to přímo - sebeúcta pro náctileté


Zážitkový seminář Řekni to přímo – sebeúcta pro náctileté je o zdravé komunikaci a sebeúctě. Způsob, jakým člověk komunikuje, odráží informaci nejen o tom, co se do dnešního dne naučil, ale i to, jak se cítí. To, jak se nám vede v komunikaci s druhými, ovlivňuje naši sebeúctu.  Součástí semináře je i zkoumat takový způsob komunikace, který pracuje ve prospěch naší sebeúcty a posiluje nás.

Někteří lidé ze strachu, že budou odmítnuti nebo že třeba zraní city druhých, říkají „ano“ tam, kde by chtěli říci „ne“. Děti  ve věku adolescentů jsou velice citlivé bytosti, které se často snaží svoji citlivost skrývat za hrubost, odmlouvání, lhaní, nepozornost nebo jiné způsoby chování. Řada z nich často říká své „ano“, i když by nejraději řekli „ne“, protože předpokládají, že se to od nich očekává.

Konceptem semináře je udělat svoje „ano“ i  „ne“ skutečným,  vyjadřovat své myšlenky a pocity otevřeně. Hravou formou pomáhá dětem spojit se  s jejich vnitřními zdroji a přijmout je. Cílem semináře  je více porozumět sobě, více pochopit své okolí a  získat zručnost jak posilovat svoji sebeúctu.


Program je určen pro děti od 11 do 15 let.


Lektorka:  

Termín:                                         (1 den od 9.00 do 16.30 hod.)  

Místo konání: 

Cena: 900,– Kč

 

Přihlášky ke stažení zde

Přihlášky přijímáme do naplnění kapacity semináře.  Vyplněnou přihlášku zašlete na adresu salamonova@triadis.cz