Řekni to přímo - sebeúcta pro náctileté

17.05.2018 19:05


Zážitkový seminář Řekni to přímo – sebeúcta pro náctileté je o zdravé komunikaci a sebeúctě. Způsob, jakým člověk komunikuje, odráží informaci nejen o tom, co se do dnešního dne naučil, ale i to, jak se cítí. To, jak se nám vede v komunikaci s druhými, ovlivňuje naši sebeúctu.  Součástí semináře je i zkoumat takový způsob komunikace, který pracuje ve prospěch naší sebeúcty a posiluje nás.

Někteří lidé ze strachu, že budou odmítnuti nebo že třeba zraní city druhých, říkají „ano“ tam, kde by chtěli říci „ne“. Děti  ve věku adolescentů jsou velice citlivé bytosti, které se často snaží svoji citlivost skrývat za hrubost, odmlouvání, lhaní, nepozornost nebo jiné způsoby chování. Řada z nich často říká své „ano“, i když by nejraději řekli „ne“, protože předpokládají, že se to od nich očekává.

Konceptem semináře je udělat svoje „ano“ i  „ne“ skutečným,  vyjadřovat své myšlenky a pocity otevřeně. Hravou formou pomáhá dětem spojit se  s jejich vnitřními zdroji a přijmout je. Cílem semináře  je více porozumět sobě, více pochopit své okolí a  získat zručnost jak posilovat svoji sebeúctu.


Program je určen pro děti od 11 do 15 let.


Lektorka:  

Termín:                                         (1 den od 9.00 do 16.30 hod.)  

Místo konání: 

Cena: 900,– Kč

 

Přihlášky ke stažení zde

Přihlášky přijímáme do naplnění kapacity semináře.  Vyplněnou přihlášku zašlete na adresu salamonova@triadis.cz


Číst více