Kdo jsme?

Společnost transformovaná z občanského sdružení Člověk člověku nabízí:

  • péči o rodiny
  • osobní růst
  • prevenci sociálně rizikových jevů
  • vzdělávání

IČ 693 469 17

KONTAKTY

Napište nám

 

Aktuality

Stěhování Triadis, o. p. s.

Triadis o.p.s. k 31. 3. 2019 ukončil svoji činnost na adrese Děkanská vinice I č. 16.  Sídlo Triadis, o. p. s. (korespondenční adresa) je od 1. 4. 2019 na adrese Krkonošská 1557/8, 120 00 Praha 2Terapie však probíhají v prostorách Centra R.M.A., Dukelských hrdinů 17Praha 7.  

 

Děkujeme za Vaši podporu!

Nyní nás můžete podpořit při Vašich nákupech přes internet. A nebude Vás to stát ani korunu!
Nakupujte přes GIVT.cz třeba na MALL.CZ, tchibo.cz, zoot.cz, kasa.cz nebo damejidlo.cz a část z Vaší útraty půjde na podporu naší organizace.

Porod sebeúcty

Porod sebeúcty je zážitkový sebezkušenostní seminář. Jeho cílem je navázání spojení s vlastní sebeúctou, její posílení a ozdravění.

  • Sebeúcta je vědomí vlastní hodnoty, svého Já, vnitřní síly. Přijetí sebeúcty znamená přijetí vlastní lidskosti, tužeb, které máme, a spojení se svojí celistvostí.
  • Výrazný vliv na formování naší sebeúcty mají rodinná pravidla, která jsme přijali ještě v naší primární rodině…, naše emoce…, zážitky, kterými jsme prošli…, lidé, kteří sehráli nějakou významnou roli v našem životě… A to vše nám dosud může bránit ve spojení s naší hodnotou.
  • Porod sebeúcty je proces, v němž se současným dospělým zrakem podíváme na to, co stojí mezi námi a naší sebeúctou. Zvážíme, co odložíme, co naopak posílíme nebo transformujeme. Hlavním cílem je navázání spojení s vlastní sebeúctou, její posílení a ozdravění.

Seminář Porod sebeúcty je založen na osobní práci jednoho klienta, do níž jsou s využitím prvků psychodrama zapojeni i ostatní účastníci. A tak jim všem hravým způsobem umožňuje spojovat se s vlastní sebeúctou a posilovat ji, odkládat to, co stojí mezi nimi a jejich hodnotou, a přijetí jejich vlastní hodnoty.

 

Termín: jednodenní víkendový seminář  9.00 – 13 hod. , seminář z naší nabídky, konkrétní termín aktuálně není stanoven 

Místo konání: 

Cena: 500 Kč

Lektorky: Iva Rainerová 

 

Přihlášky ke stažení zde

Přihlášky přijímáme do naplnění kapacity semináře.  Vyplněnou přihlášku zašlete na adresu daso.servis@gmail.com

Jakmile obdržíme Vaši přihlášku, zašleme Vám fakturu na úhradu Vaší platby. Seminář se hradí převodem na č. ú. 210159837/2010.